Yeni Doğan Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Yeni Doğan Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Yeni doğan bebek fotoğraf çekimi konusunda tüm anne adaylarının hevesi tahmin ettiğimizden daha ileri düzeyde. Bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk günler herkes için olduğu gibi sizin içinde özelse ve bu özel anları fotoğraf karesinde ölümsüz hale getirmek istiyorsanız muhakkak bir doğum fotoğrafçısı veye yeni doğan fotoğraf çekimi uzmanından yardım almalısınız! Peki Yeni Doğan Fotoğraf Çekimi Fiyatları hakkında araştırmanızı yaptınız mı?

Bebeğin dünyaya geldiği ilk iki hafta yenidoğan çekimi için olmazsa olmaz zaman dilimidir. Çünkü bebeğin anne karnında ki esnekliği, kemik ve eklemlerinin yumuşaklığı doğumundan sonraki iki haftaya kadar devam etmektedir. Ayrıca ilk günler uykuyu oldukça sevmeleri güzel pozlar yakalamak için kaçırılmayacak bir fırsattır.

Yeni doğan bebek fotoğrafı çekimi esnasında bebek, esnekliğinden istifade edilerek özel elastik kumaşlarla veya birbirinden şirin aksesuar ve kostümlerle süslenerek fotoğraflanır. Sadece kostüm ve aksesuarlar değil konsepte oldukça önemlidir.

1 Yaş Bebek Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Yeni Doğan Fotoğraf Çekimi Fiyatları Ne Kadar? 2020

Yenidoğan çekimi fiyatları konusunda net bir fiyat söylemek mümkün olmasada ortalama fiyat tahminlerini sizlerle paylaşalım. Fakat öncelikle yenidoğan çekimi nasıl olmalı, istekleriniz nelerdir? hangi mekanda gerçekleştirilecek gibi soruların cevabını bulmalıyız.

Tavsiyemiz muhakkak ev ortamında olması ve annenin/bebeğin oda sıcaklığından ayrılmaması. Bazı ebeveynler yenidoğan çekimlerini ikinci gün yahut 2. günün sabahında istemektedirler. Bu durumda hastaneye veya eve geçildiyse eve gelinmektedir.

Yeni doğan çekimi esnasında gün ışığından yararlanılacağı için muhakkak gündüz çekimi olması gerekmektedir.

Yenidoğan fotoğraf çekimi fiyatları 2020 şu şekilde: Evde çekim fiyatı ervis + 3 farklı konsept + 10 poz 800 TL. +Albüm = 350 Tl’den fiyatlandırılmaktadır.

Konsept sayısı 2’den aşağı olmamakla beraber poz sayısı talebe göre değişebilmektedir. Fiyatlar güncel 2020 fiyatları olup fotoğrafçı ve stüdyodan kaynaklı farklılıklar gösterebilir!

Yenidoğan Fotoğraf Çekimi Örnekleri

yenidoğan fotoğraf çekimi fiyatları
yenidoğan fotoğraf çekimi fiyatları
yenidoğan fotoğraf çekimi fiyatları 2020 Ne Kadar?
yenidoğan fotoğraf çekimi fiyatları 2020 Ne Kadar?

Yenidoğan Bebek Fotoğraf Çekimi İçin Tavsiyeler başlıklı yazımızı incelemeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir