1 Yaş Fotoğraf Çekimi Fiyatları

1 Yaş Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Çok özel bir anı yakalamak ve bunu yıllarca anımsamak için, bebek fotoğraf çekimi günümüzde büyük önem taşıyor. Bu yüzden her açıdan yüksek teknolojiye sahip makineler eşliğinde, bu konuda profesyonel destek alınması kesinlikle tavsiyemizdir. Son yıllarda fotoğrafçılık alanında yaşanan gelişmeler de bunu en iyi şekilde destekliyor. Çekim yapılırken tüm önceliklerin ele alındığı bebek fotoğrafları çekimi, farklı yaşlara göre değişik konseptler altında ele alınmaktadır. Özellikle 1 yaş çekimi insanların bebekleriyle beraber ilk fotoğrafları arasında olduğundan dolayı, en özel resimler talep edilmektedir.

Yeni Doğan Fotoğraf Çekimi Fiyatları yazımızı incelemek için tıklayın!

1 Yaş Bebek Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimi yapılırken genelde insanlar farklı pozları, fotoğrafçının kontrolü altında alır. Fakat söz konusu bebekler olduğu zaman onların sevimli hareketlerini ve mimiklerini kontrol etmek mümkün olmadığından, bu işin zor olduğunu söylemek mümkün. Pek çok etmen sürece dahil edilmekte ve profesyonel ellerde sağlanmaktadır. Özellikle bebeklerin sağlığını koruyacak hijyenik bir ortam ve makineler büyük öneme sahiptir. Ayrıca ışıkların bebeği rahatsız etmemesi için dikkatli şekilde ele alınması gerekir. O yüzden hem en iyi fotoğrafı elde etmek hem de bunu doğru koşullar altında sağlamak için, profesyonel bebek fotoğraf çekimi hizmete alınması gerekir.

1 Yaş Çekimi Ücretleri
1 Yaş Çekimi Ücretleri

1 Yaş Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Her yaş kriterine bağlı olarak farklı konseptler ve koşullar ele alınmak suretiyle, bebek fotoğraf çekimleri gerçekleştirilir. Özellikle 1 yaş çekimi söz konusu olduğunda süreç çok daha titiz ve itinalı şekilde ele alınır. Hem bebeğin en güzel pozunu yakalamak hem de bunu sağlıklı ve hijyenik bir alana gerçekleştirmek için, tüm unsurlar dikkatle sürece dahil edilir. Bu da diğer yaşlardaki bebekler adına fiyat konusunda bazı değişiklikler yaratabilmektedir. Bebeğin hem ışıktan hem de hava koşulundan ve sağlık konusundaki unsurlardan zarar görmemesi için en doğru ortam yaratılır.

1 Yaş Bebek Fotoğraf Çekimi Fiyatları
1 Yaş Bebek Fotoğraf Çekimi Fiyatları

1 Yaş Bebek Fotoğraf Çekiminde Fiyatlar Etkileyen Unsurlar
 
Günümüz teknolojik fotoğraf makineleri ve aletleri olmasına rağmen; 1 yaş bebek fotoğraf çekimleri konusunda süreç dikkatli biçimde ele alınır. Bu konuda pek çok etmen sürece dahil edilmekte ve değişkenlik gösterebilmektedir. Bu da fiyatlarda bazı farklılıklar ortaya çıkarabilmektedir.
– Fotoğraf için gerekli olan saat süresi
– Fotoğrafların hangi formatta çekileceği
– Bebeğin sağlığı için uygun koşulların yakalanması
– Ele alınacak fotoğraf makineleri eşliğinde profesyonel düzeyde çekimin yapılması

Sürece bağlı olarak bu gibi daha pek çok etmen, bebekler için yapılacak fotoğraf çekilme konusunda fiyatlarda farklılık yaratabilmektedir. Ancak ortaya çıkan harika fotoğraflar aile olarak hayatınız boyunca saklayınız eşsiz bir anıyı sizlere sunmaktadır.

1 Yaş Fotoğraf Çekimi En Uygun Fiyatlar?
1 Yaş Fotoğraf Çekimi En Uygun Fiyatlar?

Uygun Fiyatlarla Profesyonel Fotoğraf Çekimi
 
Her ne kadar şartlara ve yapılacak işlemlere bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterse dahi; günümüzde profesyonel bebek fotoğraf çekimi uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Net çözünürlük, en doğru ışık ve bebek için sağlıklı ortam gibi pek çok unsur ele alınarak; bebeğinizin olduğu ve asla eskimeyecek güzel pek çok fotoğrafa sahip olabilirsiniz.

1 Yaş Fotoğraf Çekimi Fiyatlandırma Kriterleri

  • Çekim ücretleri poz başına ve konsept değişikliğine göre değişmektedir. Kosneptler 150 TL‘den istenilen özelliklere göre 300‘e kadar çıkabilir!
  • Poz başı düzenlenemeler ortalama 30 TL’den başlayıp 70 TL’ye kadar çıkabilmektedir.
  • Albüm isterseniz albümün boyutuna, sayfa sayısına göre +250 TL’den 700 TL’ye kadar çıkabilir.
  • Dış çekim ücretleri sabit min. 100 TL dış çekim fiyatına ortalama KM/uzaklık eklenerek belirlenmektedir.
  • Tüm bunlara ilaveten fotoğrafçının harcadığı saat ve emek düzleminde ekleme yapılabilir!

Fotoğrafçınızla çalışmaya başlamadan önce muhakkak sözleşme imzalayın. İş neleri kapsayacak, ne kadar ücret belirlenecek, artı isteklerin fiyatlandırması ne olacak vb. tüm detayların belirlendiği bir sözleşme hem siz hemde profesyonel bebek fotoğrafçısı açısından oldukça faydalı olacaktır!