1 Yaş Doğum Günü Çekimi

1 Yaş Doğum Günü Çekimi

En değerli varlığınız olan bebeklerinizin, 1 yaşına girerken farklı konseptlerde çekimlerini yapmak istemeniz çok normal. Ayrıca son yıllarda da doğum günü çekimleri oldukça trend oldu. Bebeklerin cinsiyetlerine göre çekim sağlanan bir çok konsept ve uygulamalar bulunmaktadır. Bu çekimleri genellikle uzman ellerden yardım alarak gerçekleştirdiğinizde çok farklı ve güzel kareler ortaya çıkabilmektedir.

Bu çekimleri olumlu veya olumsuz yönde etkileyen bir çok durum bulunabilmektedir. 1 yaş çekimleri genellikle en özel olan çekimlerdir. Çocuğunuz ilk yaşına adım atarken ve ilk emeklemelerini yaparken bu anları ölümsüzleştirmek ise anne ve babaların çok fazla istediği durumlardan bir tanesidir. Bu durumları konsept haline getirmek isteyen bir çok anne baba bulunmaktadır.

1 Yaş Doğum Günü Çekimi Fiyatlarını etkileyen birkaç nokta ise şu şekilde özetlenebilir. Fiyat değişkenlikleri genellikle 100-1000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatları etkileyen bir çok nokta bulunmaktadır. Fiyatlar belirlenirken en temel unsurlar fotoğrafçılardır. Genellikle deneyimlere ve markalara göre fiyatlar belirlenmektedir. Ünlü bir fotoğrafçı ile çalışıyorsanız, fotoğraf fiyatları biraz pahalı olabilir.

1 Yaş Doğum Günü Çekiminde daha amatör bir çekim sağlıyorsanız, fiyatlarda ona göre değişkenlik gösterecektir.  1 yaş çekimlerinde ayrılan sürelerde fiyatlarda değişkenliğe neden olabilmektir. Bunu yanı sıra bebek fotoğraf konsteptleri için pasta patlatma gibi aksesuarlar da fiyat değişkenliği sağlamaktadır. Hayal edilen çekimin sağlanabilmesi adına bir çok etken gereklidir. Bu durumu fotoğrafçınıza anlatarak konsepti ona bırakabilirsiniz.

Genellikle dış çekim konseptleri çok fazla tercih edilen konseptlerdendir. 1 Yaş Doğum Günü Çekimi istenilen görüntülerin elde edilebilmesi adına bebeklerin de konsepte uygun olması ve ortamın iyi ayarlanması gerekmektedir. 1 yaşındaki bebekler genellikle hareketli çağa geçtikleri için yerlerinde durmayacaktırlar. Bu nedenle fotoğrafçılar çekim modlarını iyi ayarlayarak farklı kareler elde edebilmektedirler. 1 yaş çekimleri çoğu anne babanın isteği ve hayalidir. Bunun için çeşitli materyallerle evde de konsept oluşturabilirsiniz. Bununla ilgili önerilerimizi sonraki yazılarımızda paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir çok fotoğrafçı doğum günü çekimlerine yönelik hizmet vermektedir. Fakat söz konusu bebek olunca ve 1. yaşı söz konusu olunca bu alanda uzmanlaşmış bir fotoğrafının tercih edilmesi gerekmektedir. Çünkü bebek fotoğraf çekimi normal bir çocuk veya yetişkin çekimine göre oldukça zor ve tecrübe isteyen bir alandır. Çekimlerin uzun sürmesine, bebeğin tamamen kendi keyfine göre hareket ederek çekimleri aksaklığa uğratmasına alışık, işini severek yapan ve zorlu durumlarda nasıl davranması gerektiğini bilen bir fotoğrafçı sizi daha çok memnun edecek ve anılarınızı ölümsüzleştirecektir.

SN Fotoğrafçılık bebek fotoğraf çekimi üzerine olduğu gibi 1 yaş doğum günü çekimleri konusunda da profesyonel konsept ve cazip teklifleri ile sizlere en güzelini vâdediyor. Fiyat ve detaylar için iletişime geçebilirsiniz.