Doğum Çekimi

Doğum Çekimi

Bir “Doğum Fotoğrafçısı” ve “Doğum Çekimi” Nasıl Olmalıdır?

Son yıllarda doğum yapacak olan anne adayları, doğum yapma anlarını ölümsüzleştirebilmek adına bu anlarını video veya fotoğraflamak istemektedir. En vazgeçilmez çekim halini alan doğum çekimleri, baba adayları tarafından da çok fazla ilgi görmektedir. Genellikle çekimi yapan baba adayları oluyor. Ve haliyle en güzel anlar fotoğrafçılık tecrübesi olmayan ellerde karelendiği için sonuç hüsranla sonuçlanabiliyor.

İşi şansa ve rastgeleye bırakmayıp doğum fotoğrafçısı kiralayarak çekim işlemini yaptırmak isteyen anne baba adayları da var tabi ki. Peki ama
Bir doğum fotoğrafçısı nasıl hizmet vermelidir? Şimdi engin tecrübemizle sizlere bahsetmek isteriz. İstenilen görsellerin yakalanması, hatta farklı fotoğraf kareleri için çok farklı çekim işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Doğum fotoğraf çekimi genellikle anne adaylarının poz veremediği çekimlerdir. Çünkü anne adayları o esnada zor bir doğumun gerçekleşmesi adına mücadele vermektedir. İşte tam burada doğum fotoğrafçısı olarak tecrübemizle devreye giriyoruz. Ve bu zor süreci size hiç bir külfet yansıtmadan doğum fotoğraf çekimini en güzel kareleri yakalayarak gerçekleştiriyoruz.

En trend doğum çekimi türü, genellikle bebeğin anneye verildiği andır. Bu esnada anne adayı ağlarken yakalanan bir kare oldukça sıcak bir görüntü vermektedir. Bebeğin annenin üzerinde ağlarken vermiş olduğu pozu çok duygusal kareler arasında yerini almaktadır. Bazen doğumu yaptıran doktor ile de poz verilebilmektedir. Bunun yanı sıra doğum sonrası sıcak pozları da tercih eden anne babalar bulunmaktadır. Baba adayının anne adayını öperken, ortalarında çocuklarıyla vermiş oldukları sıcak fotoğraf kareleri çekilebilmektedir. Bu tamamen ailenin tercihine bağlı. Uzman doğum fotoğrafçısı gerek doğum öncesi gerek doğum esnasında aileyle konuşarak istedikleri pozları belirler ve komposizyonunu ona göre oluşturur.

Doğum Fotoğrafçısı

Doğum Fotoğraf Çekimi ve Doğum Fotoğrafçısı Nasıl Olmalıdır?
Doğum Fotoğraf Çekimi ve Doğum Fotoğrafçısı Nasıl Olmalıdır?

Doğum çekimleri, bazı kişiler tarafından fazla abartılabilmektedir. Özellikle sevinçlerini fazlasıyla yaşamak isteyen anne ve baba adayları, doğumdan sonra odalarını bir hayli süsleyerek bunu bir çok insanla paylaşmak istemektedir. İleride çocuklarına gösterebilecekleri sıcak pozlar için anne babalar çok titiz bir şekilde uğraşmaktadır. Büyük bir sevinç olan bu durumu bazen video çekimleri, video klipler gibi yöntemlerle de ölümsüzleştirebilmektedirler. Doğum çekimleri, kişilerin tercihlerine göre yapılmaktadır ancak son yıllarda oldukça dikkat çekmeye devam etmektedir. Çocuklarına bırakılacak bir miras gibi düşünen anne babalar, bazen de bu çekimleri bir kamerayla amatör çekim olarak tercih etmektedir. İstenilen görüntülerin profesyonel çekim olmasını isteyen aileler ise, alanında uzman doğum fotoğrafçısı ile irtibata geçerek yardım alabilmektedir.

Doğum çekimi doğum fotoğrafçısının sanatsal bakış açısı, sıcak kareleri doğru açıdan yakalayabilmesi gibi yetenekleri ile harmanlanarak çekilmiş fotoğraflardan bir araya gelerek oluşur. Bu aşamada ailelerin tercihleri çok önemlidir. Kimisi sade çekimler duygusal anlar arzu ederken kimi aileler ve kimi sevinçlerini paylaşmak isteyen anne baba adayları bu durumu bazen konsept çekimler haline getirebilmektedir.

Sn Fotoğrafçılık olarak tamamen isteklerinizi ve beklentilerinizi irdeleyerek memnun kalacağınız doğum çekimi hizmeti gerçekleştiriyoruz. Ayrıca doğum çekim fiyatları konusunda en uygun fiyatları ve ödeme kolaylığını müşterilerimize sağlıyoruz.

Hemen referanslarımızı inceleyebilir, dilerseniz irtibata geçebilirsiniz.